Hlubina Cup 2022 U11 zná své vítěze

Hlubina Cup 2022 pro U11 (r. 2011 a mladší)


Skupina A

TJ Unie Hlubina A - TJ Petřvald 6:1

FK Jesenicko - TJ Sokol Pustkovec 12:2

TJ Unie Hlubina A - FK Jesenicko 3:8

TJ Sokol Pustkovec - TJ Petřvald 3:2

TJ Unie Hlubina A - TJ Sokol Pustkovec 2:3

FK Jesenicko - TJ Petřvald 8:2


Skupina B

TJ Unie Hlubina B - FC Poruba 0:11

FK Baník Albrechtice - FK Nový Jičín 1:4

TJ Unie Hlubina B - FK Baník Albrechtice 2:7

FK Nový Jičín - FC Poruba 3:3

TJ Unie Hlubina B - FK Nový Jičín 1:9

FK Baník Albrechtice - FC Poruba 1:7


Evropská Liga

(postoupí týmy na 3. a 4. místě z obou skupin)

TJ Unie Hlubina A - TJ Unie Hlubina B 8:3

FK Baník Albrechtice - TJ Petřvald 1:2


O 3. místo EL

TJ Unie Hlubina B - FK Baník Albrechtice 3:4


O 1. místo EL

TJ Unie Hlubina A - TJ Petřvald 2:2 (2:3)


Ocenění trenéři Evropské ligy

Dominik Černý (TJ Unie Hlubina A)

David Kříž (TJ Unie Hlubina B)

Adam Valošek (FK Baník Albrechtice)

Kamil Pokorný (TJ Petřvald)


Nejužitečnější hráč Evropské Ligy

Maxim Litvík (TJ Unie Hlubina A)

Lukáš Batrla (TJ Unie Hlubina B)

Ondřej Olszar (FK Baník Albrechtice)

Kryštof Skýba (TJ Petřvald)


Konečné umístění Evropské Ligy

1. TJ Petřvald

2. TJ Unie Hlubina A

3. FK Baník Albrechtice

4. TJ Unie Hlubina B




Liga mistrů

(postoupí týmy na 1. a 2. místě z obou skupin)

FK Jesenicko - FK Nový Jičín 8:3

FC Poruba - TJ Sokol Pustkovec 6:1


O 3. místo LM

FK Nový Jičín - TJ Sokol Pustkovec 6:2


O 1. místo LM

FK Jesenicko - FC Poruba 2:3


Ocenění trenéři Ligy mistrů

Milan Turza (FK Jesenicko)

Jiří Šrajbr (FC Poruba)

Aleš Broulík (TJ Sokol Pustkovec)

Lukáš Burget (FK Nový Jičín)


Nejužitečnější hráč Ligy mistrů

Michal Meixner (FK Jesenicko)

Jonáš Kristofory (FC Poruba)

Matyáš Broulík (TJ Sokol Pustkovec)

Anna Siwá (FK Nový Jičín)


Konečné umístění Ligy mistrů

1. FC Poruba

2. FK Jesenicko

3.FK Nový Jičín

4. TJ Sokol Pustkovec





248 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png