top of page

Hlubina „B“ – Hrabůvka 7:1 (5:1)

Hlubina „B“ – Hrabůvka 7:1 (5:1)

Sestava: Dokoupil (46. Bartoš) – Urbánek, Šebek, Petrov, Luka – Čimbora, Hommes, Burcin, Jac – Řezníček, Bílý

Bjaček, Klimo, Brosch, Večerek

S posledním celkem tabulky jsme neměli problém a připsali jsme si tři body za jednoznačné vítězství.


Zápas jsme ovládali hned od samého začátku a už ve třetí minutě střílel Bílý nebezpečně, ale mimo bránu. Ve 4. minutě jsme už ale vedli 1:0, to když Hommes potáhl míč po straně a následně před bránou našel nabíhajícího Urbánka, ten levou nohou uklidil míč do sítě. O dvě minuty později jsme vedli už o dvě branky, to když svůj průnik do vápna chladnokrevně zakončil Řezníček. Naši hráči hráli aktivně a Hrabůvku přehrávali. Ve 12. minutě za to mohli být odměněni třetím gólem, ale Řezníčkova střela byla zblokována. Hosté se do šancí příliš nedostávali, za zmínku snad stojí jen dvě obstojné střely mimo ze 16. a 22. minuty. Přesto ale ve 24. minutě dokázala Hrabůvka snížit. Po straně utekl jeden z hostů, naservíroval míč neobsazenému Durajovi a ten i s jistou dávkou štěstí přeloboval Dokoupila – 2:1. To bylo ale to poslední nebezpečné, co soupeř v první půli předvedl, po inkasovaném gólu už útočila jen domácí Hlubina a dokázala i střílet góly. Ve 29. minutě usměrnil z prvního dotyku přímý kop do sítě Řezníček a o minutu později zužitkoval centr ze strany Bílý, který hlavou s přispěním tyče zvýšil na 4:1. Další velkou šanci měl ve 33. minutě Jac, ale jeho chytré zakončení do protipohybu brankáře bylo hostujícím gólmanem skvěle zneškodněno. Naši hráči si vytvořili i několik zajímavých střel z dálky, především Hommes byl v tomto ohledu aktivní, ale ani dvě jeho ani jedna Burčinova střela v síti neskončila. Jenže ve 35. minutě si jedna z ran zpoza velkého vápna přece jen cestu do sítě našla, to když pěknou kombinaci zakončil svou další střelou Hommes a jeho obstřel levou nohou byl nechytatelný – 5:1.


Druhá půle byla na góly méně bohatá. Za příznivého stavu šli do hry naši hráči z lavičky a ti, kteří zůstali, se proti slabému soupeři chtěli s míčem pomazlit více, než bylo mnohdy třeba. Tempo hry mírně opadlo, ale i tak naši borci dokázali vytvořit dostatek šancí. Ze začátku poločasu se ke dvěma průnikům odhodlal stoper Petrov, ale jeho první zakončení bylo slouboučké a ve druhém případě trefil jen gólmana. V 57. minutě nebezpečně pálil z voleje Bílý, ale přestřelil. Hrabůvka si vytvořila jen dvě vážnější šance a jak jinak, než po rohových kopech, které nám stále nejdou bránit. V prvním případě ale zakončovali jen nad bránu, ve druhém případě do náruče našeho gólmana. V 71. minutě jsme ohrozili bránu opět my, ale Bílého dobrý přímý kop byl vyražen brankářem mimo. V 73. minutě se do zakončení dostal Bjaček, ale jeho střely byla zblokována. V 75. minutě opět střílel Bílý, ale opět se zaskvěl hostující brankář. Naše převaha se ale nakonec přece jen zúročila a přidali jsme další góly. V 79. minutě se už konečně trefil Petr Bílý a v 89. minutě se po zemi k tyči prosadil Řezníček, který zkompletoval hattrick. Konečné skóre zápasu tak bylo 7:1 pro Hlubinu.

34 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page