top of page

Generálka s Brušperkem dopadla na výbornou

Poslední utkání před ostrým startem zvládla Hlubina skvěle. Tentokrát hráči změřili síly s Brušperkem, se kterým mimo jiné odehráli generálku i v letní přípravě. Tehdy Brušperk zvítězil. Tentokrát tomu bylo však jinak. Již od prvních minut hráči Unie naběhli na soupeře a ve 12. minutě se radoval z první trefy Bobčík. O necelých 11 minut později svým druhým zásahem opět navyšoval Bobčík. Do konce poločasu se stihl ještě prosadit Bělíček.


Druhá půle probíhala ve stejném rytmu jako ta první. Téměř 3 minuty po začátku se prosadil Petrík. Zbytek zápasu vzal do svých rukou Chlopek a hattrickem zpečetil výhru 7:0. Celý tým se tak skvěle naladil na první mistrovské utkání, které proběhne v sobotu proti Břidličné.


Zdeněk Skotnica: „Dnes to byl dobrý výkon po všech stránkách. Obrana nepustila soupeře do jediné šance a v útoku jsme se prosazovali. Chtěli jsme soupeři vrátit letní prohru v generálce a to se povedlo i s úroky. Dlouhá příprava je za námi a doufám, že jme si něco nechali na Břidličnou do prvního divizního kola".


TJ Unie Hlubina - SK Brušperk 7:0 (3:0)


Branky: 12. Bobčík (Frébort), 23. Bobčík (Förster), 39. Bělíček (Chlopek), 48. Petrík (Chlopek), 60. Chlopek (Bělíček), 77. Chlopek (Förster), 86. Chlopek (Podraza).


Sestava: Hatoň (45. Otoupalík) - Bělíček (75. Hrušovský), Tomek, Podraza, Frébort (75. Chlopek) - Petrík, Knedla (45. Sasko), Förster - Hrušovský (60. Foniok), Bobčík (45. Kalay), Chlopek (60. Schmutz)


412 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Yorumlar


logo hlubina.png
bottom of page