top of page

Gólové hody nakonec znamenaly zaslouženou výhru pro náš rezervní tým.

Hlubina „B“ – Řepiště „B“ 9:4 (3:0)

Sestava: Nerud – Šťastný, Petrov, Drastich, Luka – Čimbora, Pompa, Tóth, Jac – Bílý, Řezníček

Bartoš, Klimo, Bjaček, Šebek, Urbánek

Zápas pro nás vypadal slibně od samotného začátku. Už ve 3. minutě z přímého kopu zahrozil Řezníček. Hosté odpověděli o dvě minuty později nadějnou střelou z dálky, ovšem vedle. V 7. minutě Tóth opět z přímého kopu mířil těsně nad. Naši převahu jsme zužitkovali v 11. minutě, kdy dlouhý pas za obranu převzal Bílý a před bránou našel osamoceného Řezníčka, ten už si věděl rady a s přehledem otevřel skóre. Ve 23. minutě navýšil skóre Petr Bílý, když si po průnikové přihrávce opět s přehledem poradil sám proti brankáři. Další změna skóre nastala ve 28. minutě, když napadající Drastich získal míč a znova sám proti brankáři neměl problém. Ve 33. minutě mohla Hlubina zvýšit skóre, ale unikajícího Tótha hosté faulovali ve vápně a kopala se penalta. K té se postavil Pompa, ale jeho střelu hostující gólman vystihl. I tak mohli domácí do poločasu ještě jednu branku přidat, ale Tóth po centru do vápna trefil pouze tyč. Poločas tak skončil pohodlným vedením Hlubiny 3:0.

Druhá půle přinesla hned ve své první minutě velkou šanci Řepiště, ale dobrá střela z dálky naštěstí letěla vedle. Pak už otěže zápasu převzali opět naši hráči a v 51. minutě vstřelili svou čtvrtou branku. Tóth napřáhl z dálky a jeho nepříjemná střela skončila i s velkým přičiněním hostujícího brankáře v síti. Hosté mohli snížit po chybě Šťastného, který ve vápně podběhl centr, ale hostující útočník ve vyložené šanci selhal a poslal míč nad bránu. V 55. minutě běžel sám na brankáře Petr Bílý, ale zakončil těsně vedle. Z následné rozehrávky si ale hosté dokázali vstřelit vlastní gól. Mezi střelce se zapsal hostující obránce Přemysl Kožušník, který vracel brankáři jeho rozehrávku, ale trefil se na opačný konec brány, než stál překvapený gólman. V 60. minutě navýšil šajtlí na 6:0 Drastich. V této fázi zápasu se na hřiště podívali i hráči z lavičky a jeden z nich, jmenovitě Michal Bartoš, po pár minutách na hřišti svým faulem zavinil penaltu, kterou proměnil bývalý hráč Hlubiny Jakub Kielbas. V 67. minutě využili hosté naše děsivé bránění rohů a snížili na 6:2. Naši hráči ale odpověděli skvěle a v 71. a 72. minutě dokázali překonat gólmana hostů – nejprve po krásné rychlé kombinaci zakončoval Řezníček a ve druhém případě se do prázdné brány trefil Čimbora. Tentýž hráč mohl vstřelit další gól v 74. minutě, ale jeho volej letěla vysoko nad. Na 9:2 zvýšil po nádherné kombinaci Pompa, který dokonalým lobem překvapil brankáře hostů. Opravdu skvělý fotbalový okamžik a perfektní zakončení. V závěrečných deseti minutách už domácí polevili a hosté toho dokázali využít. V 80. minutě se z penalty prosadil další bývalý hlubinský hráč Matěj Šmajdor a v závěru se po znova nedobře bráněném rohovém kopu trefil Martin Obuch. To ale nic nezměnilo na tom, že domácí potvrdili lepšící se formu a získali tři body za domácí vítězství 9:4.
14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page