top of page

DIVIZNÍ ÁČKO UŽ JE ZASE V TRÉNINKUNáš mužský tým se začal v úterý 3. ledna připravovat pod vedením hlavního trenéra Zdeňka Skotnicy na jarní část Divize F, ve které bude chtít zabojovat o vylepšení šestého místa z podzimu.


Po poctivém plnění individuálních plánů během vánočních svátků naše hráče v úterý čekala odměna v podobě lehčího úvodního tréninku v rytmu přivítání se po dlouhé pauze, seznámení se s nově příchozími a samozřejmě fotbálku.


Na druhém tréninku ve středu však už na hráče čekalo fyzické testování pod vedením nového kondičního trenéra Erika Tvardeka. Výsledky na začátku přípravy hodnotíme pozitivně, jde vidět, že hráči během zimní přestávky nezaháleli a jsou na tom po fyzické stránce při nejmenším srovnatelně i s některými týmy z vyšších soutěží.


V tomto týdnu na hráče čeká už jen páteční trénink a poté zasloužené volno, během kterého už bude pomalu čas na vyhlížení prvního přípravného utkání, které se odehraje ve Vyškově v sobotu 14. ledna ve 14:00 se Znojmem, které bude na jaře bojovat o záchranu v MSFL.


688 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page