top of page

"CHTĚL BYCH SI ZAHRÁT 1. LIGU"

Tentokrát přinášíme další rozhovor, a to s Jiřím Hrušovským.Ahoj Jirko, jak se ti tady zatím na Hlubině líbí?

Tak na Hlubině se mi líbí moc, už jak zázemím, co má Hlubina určitě jedno z nejhezčích, tak samozřejmě také super kolektiv, za což jsem velmi rád.


Minulá sezóna vyšla skvěle, nakonec se ale do třetí ligy nešlo, jak to vnímáš?

Určitě sezóna vyšla perfektně, nakonec z odmítnutí postupu jsem byl hodně zklamaný a taky naštvaný ale to asi každý, jelikož to měla být taková odměna za výkony, co jsme ukazovali, ale to už je za námi a teď se soustředíme na letošní sezónu, ať můžeme postoupit.


Je tedy cílem pro letošek postup?

Za mě určitě a jak už jsem psal, byla by to pro tým taková odměna za výkony, co ukazujeme.


A ty osobně by sis chtěl zahrát o soutěž výš?

Já bych si chtěl 3.ligu na Hlubině zahrát určitě. Je to o level zase výše a můžeme už srovnávat síly s týmy jako je třeba Baník B nebo Slovácko B. Což by nás jako tým a samotné kluky určitě posunulo fotbalově výš.


Jak zatím hodnotíš dosavadní sezónu?

Sezonu hodnotím zatím skvěle, jsem rád že ukazujeme stejné výsledky jak minulou sezonu, a tím ukazujeme že nic z toho nebyla náhoda nebo štěstí. Samozřejmě musíme stále na sobě všichni pracovat, ať se na konci sezonu můžeme radovat z postupu.


Jaký zápas hodnotíš nejlépe?

Zápas, asi který bych zhodnotil nejlépe, byl zapas s Frýdlantem, kde jsme viděli, že když makáme jeden za druhého a jako tým, můžeme porážet soupeře co jsou ve vyšší lize.


V Mol Cupu jsme znovu došli daleko, nakonec nás přece jenom zastavilo Slovácko, jak hodnotíš ten zápas?

Tak došli jsme daleko, ale mohli jsme dojit ještě dále (úsměv). Ne určitě jsem za tuhle zkušenost rád, že jsme si mohli změřit síly s klukama z 1.ligy, ale asi každý viděl, jak velký rozdíl mezi námi a Slováckem byl.


Co myslíš, že to dalo klukům do kabiny?

Klukům to dalo určitě hodně, a viděli jsme, že musíme všichni na sobě hodně pracovat abychom jsme si, popřípadě tu 1.ligu zahráli.


Jak zatím hodnotíš nové posily v týmu?

Posily hodnotím zatím super, jak na hřišti, tak v kabině, určitě tam je ještě mnoho věcí, na kterých je třeba zapracovat, ale to je asi u každého.


Jaký máš ty ještě osobní sportovní sen?

Určitě mám těch snů více, samozřejmě bych si chtěl zahrát 1.ligu, ale teď je určitě nejvyšší cíl a sen hrát na hlubině 3.ligu.

252 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


logo hlubina.png
bottom of page