top of page

Bohumínská tvrz dobyta

Aktualizováno: 28. 3. 2023

V neděli čekala hráče z Hlubiny další výzva - doposud doma neporažený Bohumín. V tomto zápase kluci prokázali silnou psychiku a dokázali poločasové vedení 0:1 dovést do zdárného konce.


Od prvních minut to byl vyrovnaný boj a k vidění bylo mnoho šancí. První zásah zápasu si připsal ve 26. minutě po nahrávce Chlopka Kalay. Do kabin tak šla Hlubina s jednogólovým náskokem. Začátek druhého poločasu nezačal pro hosty vůbec dobře a po sporné penaltě z 58. minuty byl stav srovnán na 1:1. Hlubinu to naštěstí nerozhodilo, spíše naopak, hráči zvýšili obrátky a během 10 minut se radovali hned ze tří gólů! V 65. minutě Kalay tentokrát vrátil přihrávku Chlopkovi - 1:2. O necelé tři minuty později po pěkné akci Förstera navyšuje Hrušovský. Konečný výsledek 1:4 zpečetil Foniok, který dorážel střelu Badalyana.


Zdeněk Skotnica: „V dnešním zápase jsme do puntíku plnili vše, co jsme si řekli. Všem děkuji za obětavý výkon a potvrzení domácí výhry."


FK Bospor Bohumín - TJ Unie Hlubina 1:4 (0:1)


Branky: 26. Kalay, 65. Chlopek, 68. Hrušovský, 75. Foniok


Sestava: Otoupalík - Bělíček (77. Podraza), Tomek, Krčmařík, Frébort - Petrík (60. Knedla), Šindler - Förster, Hrušovský (77. Schmutz), Chlopek (72. Badalyan) - Kalay (72. Foniok)
195 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


logo hlubina.png
bottom of page