top of page

Úkol splněn - remíza v Opavě

Poslední utkání Hlubiny přinesl souboj o druhé místo Divize F, možná i o postup do třetí ligy. A kdo by čekal opatrný vstup do utkání, mýlil by se. Již ve 12. minutě otevřel skóre domácí hráč Tomáš Rataj, který poslal Opavu do rychlého vedení 1:0. Naštěstí o necelých 7 minut později Hlubina reagovala a stav srovnala na 1:1. Prosadil se Gevorg Badalyan. Autor vyrovnávací branky měl v první půli ještě několik příležitostí, avšak v koncovce selhal. První poločas tak skončil 1:1.


Druhý poločas již žádnou branku nenabídl, Hlubina svědomitě plnila pokyny trenéra a díky remíze 1:1 zakončila sezónu na druhém místě. Mohou tak započít velké oslavy.


Velké díky patří hojnému počtu fanoušků, kteří vážili cestu až do Opavy, aby svůj milovaný klub podpořili. DĚKUJEME!


Zdeněk Skotnica: „Máme bod, pro bod jsme si přijeli, udrželi jsme druhé místo, takže spokojenost. Hra v první půli nebyla špatná, dostali jsme do tří šancí Badalyana, škoda, že jsme dali jen jeden gól. Také mě mrzí obdržená branka, kdy jsme špatně zakřižovali hráče a Rataj je vynikající útočník, takže nám dál gól. Naštěstí jsme vyrovnali, mohli jsme dokonce otočit. V druhé půli jsme už hráli s vědomím, že nám bod stačí, žádné šance nebyly ani na jedné straně a jsem spokojen s druhým místem."


Branky: 19. Badalyan - 12. Rataj


Sestava: Otoupalík - Frébort, Tomek, Schmutz, Bělíček - Knedla (88. Klíma), Petrík - Chlopek (71. Foniok), Förster, Hrušovský (58. Sasko) - Badalyan (71. Kalay)

154 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page